14-letí žáci základní školy hráli geniální hru při které 5 studentek otěhotnělo!

Poláci jsou vtipní a mají smysl pro humor, to ví snad každý Evropan, občas jak evropští rusové. Když byste se rozhodli bydlet v Polsku, tak se tam rozhodně nudit nebudete.

To, že toto tvrzení je pravdivé nás Poláci zase přesvědčili ze základní školy v Polském městě Ostroda.
5 mladých děvčat ve věku 14-15 roků po hře se spolužáky otěhotnělo! Studenti spolu hráli hru, které se říká slunce a nebo hvězda. Děvčata si lehla na zem a vytvořila kruh, hlavy měly u sebe a nohy od sebe a tvořili jakousi hvězdici, zavřeli oči a chlapci s nimi souložili a střídali se jako ve hře Chodí pešek okolo. Vítězem se stal chlapec, který vydržel nejdéle, řekl jeden ze studentů. Hra dopadla tak, že dívky vyhrály několik těhotenství. Dvě děvčata z 5 těhotných mají porod už dokonce za sebou,” řekla ředitelka školy Anna Czarnocka.

Ve škole nikdo z učitelů o sexuálních praktikách hovořit se žáky nechce (od toho jsou přece rodiče) a nemají ani psychologa, který by dětem vysvětlil, že tato zábava není doopravdy potom moc zábavná. Jako češi můžeme zase doufat, že tahle zábava nedorazí k nám jako všechny ty výzvy co tu kolovaly po celém internetu.

998375-595776470445835-191333160-n

Picture 1 of 2

Komentář