R. F. Kennedy junior – instagram 9.4.20 Vakcíny jsou pro Billa Gatese strategickou filantropií…

Robert F. Kennedy junior – instagram 9.4.20

„Vakcíny jsou pro Billa Gatese strategickou filantropií, která živí mnoho jeho s vakcinací souvisejících aktivit (včetně ambicí společnosti Microsoft řídit globální byznis s identifikací). Mohla by mu dát diktátorskou kontrolu nad globální zdravotní politikou – grálem korporátního neoimperialismu. Gatesova posedlost vakcínami se zdá být poháněna mesiášstvím vyvoleného zachránit svět technologií. Je ochotný experimentovat se životy nevýznamných lidí.

Gates slíbil vymýtit obrnu 1,2 miliardami dolarů a tak převzal kontrolu NAV – Indického národního poradního sboru. Získal mandát očkovat děti do 5 let vakcínami proti dětské obrně. Indičtí lékaři obviňují Gatesovu kampaň z ničivé epidemie dětské obrny v letech 2000 až 2017. Ochromila 496 000 dětí. V roce 2017 Indická vláda odvolala Gatesův vakcinační režim a vykázala Gatese a jeho kamarády z NAB. Počet ochrnutí dětskou obrnou prudce poklesl. V roce 2017 Světová zdravotnická organizace neochotně připustila, že globální výbuch dětské obrny je způsoben převážně vakcinačním kmenem, což znamená, že pochází z Gatesova vakcínového programu. Nejděsivější epidemie v Kongu, na Filipínách a v Afghánistánu jsou spojeny s Gatesovo vakcínou. Do roku 2018 byly ¾ celosvětových případů dětské obrny způsobené Gatesovými vakcínami.

V roce 2014 Nadace Gatesových financovala testy experimentální HPV vakcíny vyvinuté GSK a Merck na 23 000 dívkách v indické provincii. Přibližně 1200 utrpělo važné vedlejší účinky, včetně autoimunitních poruch a poruch plodnosti. Sedm dívek zemřelo. Vládní vyšetřování ukázalo, že Gates financoval výzkumníky a dopustil se všudypřítomných etických porušení – nátlak na zranitelné vesnické dívky účastnit se testů, šikana rodičů, falšování souhlasu na formulářích a odmítnutí lékařské péče zraněným dívkám. Případ je nyní u Nejvyššího soud Indie.

V roce 2010 Nadace Gates financovala experiment GSK s vakcínou proti malárii, zabil 151 afrických kojenců a způsobil vážné nepříznivé účinky včetně ochrnutí, křečí a horečnatých křečí u 1 048 z 5 049 dětí….

Překlad: Dana http://channeling.safo.cz

Komentář