Až si tohle přečtete, už nikdy tyto balíčky nevyhodíte!

1820616

Tyto malé sáčky skrývají jedno velké tajemství. Až se dozvíte, co to je, určitě se jich nebudete jen tak zbavovat.

Jsou skoro ve všem, co si koupíme. Malé sáčky oxidu křemičitého najdeme zkrátka všude. Je na nich vždy velký nápis, abychom je nejedli. Ihned se jich proto zbavujeme. Máme pro vás několik důvodů, proč byste je ale neměli v žádném případě vyhazovat.

Zachrání utopený mobil
Utopil se vám telefon ve vodě, záchodu nebo řece? Asi si myslíte, že je rovnou na odpis a vy si musíte koupit nový. Máme pro vás dobrou zprávu. Stačí dát mobil do igelitového pytlíku společně s těmito malými sáčky a problém je vyřešen. Oxid křemičitý vysaje ze zařízení veškerou vlhkost.

Zachovají vaše vzpomínky
Chcete si dlouho uchovat nezapomenutelné okamžiky, které jste zachytili na fotografie? Uschovejte je do krabice s těmito malými zázračnými sáčky a nikdy se k nim nedostane žádná plíseň, vlhkost nebo bakterie, které by je zničili.

Všude samá vůně
Jestli chodíte pravidelně cvičit, tak vás jistě potěší i jejich absorpce zápachu. Stačí dát malý sáček do tašky, ve které máte propocené oblečení do fitka. Gelové kuličky opět pohltí vlhkost a s ní tentokrát i zápach z oblečení a bot.

Čerstvá dýně
Znáte to, když o Halloweenu vyřezáváte dýni a ona vám během pár dnu shnije a rozpadne se? Tak tomu už je konec. Dejte do ní pár pytlíčků a zajistíte si tak o něco déle hrozivě vypadající dýni.

Čistá přední skla u auta
Zamlžuje se vám v zimě přední sklo u vašeho auta? Někdy se nemůžete ani hnout z místa, pouštíte větrák na plný výkon a doufáte, že se brzy odmlžíte. Tohle ale můžou vyřešit malé pytlíčky na palubní desce vašeho vozidla.

Komentář