Iza, nejvymakanější tělíčko z Victoria´s Secret

Iza Goulart, jméno mnohým neznámé a zbytečně podceňované. Aspoň v našich končinách. Znáte Adrianu, Alessandru, Candice, Mirrandu, vsadím se ale, že vám Iza zatím uniká. A je to škoda.

 

Celým jménem Maria Izabel Goulart Dourado je totiž jednou z hlavních stálic nejznámější společnosti vyrábějící spodní prádlo na světě, Victoria´s Secret. Jednatřicetiletá rodačka z brazilského Sao Paula pracuje u tohoto módního domu už od roku 2005, přesto se stále drží na špičce celosvětového top modelingu. A stojí za tím velká dřina. Iza je totiž známá svou neutuchající vůlí jít si za svým snem a je opravdový dříč. Každý den tráví několik hodin cvičením,  a to hlavně během nebo pokročilými úrovněmi pilates na přístrojích, které vypadají na první pohled jako mučící nástroje.

Izabela je zkrátka jednou z těch, které nespoléhají jen na dar od boha, ale pečlivě na sobě pracuje, aby i na modeling v pokročilejším věku (připomeňme, že přehlídku Victoria´s Secret letos šly i sedmnáctileté dívenky) měla a tak ji neohrožovala konkurence. Brazilka si je tvrdého boje o místo na nejlepších přehlídkách vědoma, proto často bojuje sama ze sebou, jelikož předvádět pro VS je její největší splněný sen, kterého se nechce jen tak vzdát. Podívejte se třeba v přiloženém videu, jak se letos zhroutila na castingu pro tuto módní událost roku.

A my budeme 177 centimetrů vysoké krásce s nejvýraznějšími svaly a nádherně vyrýsovaným tělem držet palce, ať odolává konkurenci i nadále a ať nás tak může těšit svými sexy fotografiemi i třeba se čtyřicítkou na krku.

Iza Goulart

Picture 1 of 18

Komentář