Mladík se opil a všem svým ex najednou provedl něco šíleného! Teď se mu směje celý internet

1728180

Pokud si občas rádi dáte takříkajíc do nosu, měli byste se snažit mít všechny smysly stále při sobě. A telefon zase někde daleko od sebe.

Mladý Brit vyrazil s kamarády pít. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního, kdyby se neopil tak, že začal mít dost šílené nápady. A co hůř? Začal je i realizovat. Co přesně udělal?

Mladík vytvořil na mobilní aplikaci Whatsapp společnou konverzaci pro něj a všechny jeho bývalé přítelkyně. Konverzaci nazval „Merry ex-mass“ a napsal dívkám zprávu: „Šťastné a veselé, holky! Jen jsem si tak říkal, že byste možná chtěly sdílet nějaké vzpomínky na mě mezi sebou. Jsem osamělý tenhle rok a chybíte mi.“

Jeho sentiment ale bohužel dívky příliš nepochopily a většina z nich se pěkně rozvášnila. Některé se smály, že je opilý, jiné si ale nebraly servítky, jako např. Bella, která napsala: „Opravdu si myslíš, že to je vtipné? Dávat mě to konverzace s holkou, se kterou jsi spal, když jsme byli spolu?!“

No, raději si tedy dnes večer dejte pozor, abyste na novoročních mejdanech příliš nevyváděli a nestalo se vám něco podobného.

Komentář