Nahá celebrita – Zuzana Kanócz

Zuzana Kanócz

Picture 1 of 4

Zuzana Kanócz

  • povolání: herečka
  • Narození: 21.11.1979 , Košice, Československo
  • Znamení: štír

Životopis

Zuzana Kanócz je slovenská herečka, která se narodila roku 1979 v Košicích. Vystudovala gymnázium v Košicích a bratislavskou VŠMU, kterou absolvovala roku 2002. Ve stejném roce přijala angažmá v Divadle Andreje Bagara v Nitře, kde působí dosud. Hostovala ve Slovenském národním divadle v představení Tančírny.

Oba rodiče jsou inženýři, absolventi technické univerzity, mladší sestra Petra studuje v Budapešti malbu. Má ráda dobré filmy, v poslední době ji zaujaly například snímky Frida a Ztraceno v překladu. Vyloženě oblíbeného herce nebo dokonce herecký vzor nemá, nicméně přiznává, že blízko má ke svému spolužákovi Ľubo Kostelnému (Eman v Rebelech).

Na filmovém plátně se objevila zatím jen jednou, ztvárnila malou roličku v Krutých radostech (r. Juraj Nvota, 2002). Stejně jako dříve z Anny Geislerové či Zuzany Norisové z ní Filip Renč udělal hvězdu první velikosti svým filmem Román pro ženy, kde se objevila v titulní roli dvacetileté Laury (pracující v redakci dámského týdeníku Vyrovnaná žena), která se zamilovala do čtyřicetiletého Olivera (Marek Vašut). Sama Zuzana před natáčením přiznávála, že se na natáčení těší ale zároveň se ho bojí. Na roli Laury byla vybrána ze stovek uchazeček v rozsáhlém konkurzu.

Komentář