NEUVĚŘITELNÁ PROMĚNA! Z obrýleného klučíka z Kameňáku vyrostl tento hezoun!

1820905

Jako Pepíček v populární komedii Kameňák byl Tomáš Lipský (25) vždy trochu lotr, který nebral nic vážně a z rodičů nebo školy měl spíš legraci. Jak vypadá dnes jako dospělý muž?

Tomáš Lipský

Picture 1 of 7

Tomáš Lipský se narodil 16. dubna 1990 v Praze. Je vnukem uznávaného režiséra Oldřicha Lipského. Poprvé se objevil ve filmu Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko (2001), režiséra Václava Vorlíčka.Už o dva roky později si zahrál ve filmu, který ho proslavil. Objevil se v Troškově komedii Kameňák, kde si zahrál sprosťáka Pepíčka Nováka, který neomylně komentuje dění v rodině i v městečku a svým rodičům připraví nejednu pernou chvíli.

Drobný brýlatý Tomáš, připomínající spíš hloubavého vzorňáka, se na natáčení zjevně dobře bavil a sbíral herecké zkušenosti. Prohlásil totiž, že by jednou chtěl být hercem, a to hercem komediálním.

Pouzději podle všeho změnil názor, na Vyšší odborné škole filmové v Písku vystudoval obor kameraman. Nakonec tedy bude stát spíš za kamerou, než před ní. Při pohledu na jeho fotky si ale určitě řeknete, že to je velká škoda.

Komentář

Search  Search

Zobrazit více článků ...