NEUVĚŘITELNÁ PROMĚNA! Z obrýleného klučíka z Kameňáku vyrostl tento hezoun!

1820905

Jako Pepíček v populární komedii Kameňák byl Tomáš Lipský (25) vždy trochu lotr, který nebral nic vážně a z rodičů nebo školy měl spíš legraci. Jak vypadá dnes jako dospělý muž?

Tomáš Lipský

Picture 1 of 7

Tomáš Lipský se narodil 16. dubna 1990 v Praze. Je vnukem uznávaného režiséra Oldřicha Lipského. Poprvé se objevil ve filmu Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko (2001), režiséra Václava Vorlíčka.Už o dva roky později si zahrál ve filmu, který ho proslavil. Objevil se v Troškově komedii Kameňák, kde si zahrál sprosťáka Pepíčka Nováka, který neomylně komentuje dění v rodině i v městečku a svým rodičům připraví nejednu pernou chvíli.

Drobný brýlatý Tomáš, připomínající spíš hloubavého vzorňáka, se na natáčení zjevně dobře bavil a sbíral herecké zkušenosti. Prohlásil totiž, že by jednou chtěl být hercem, a to hercem komediálním.

Pouzději podle všeho změnil názor, na Vyšší odborné škole filmové v Písku vystudoval obor kameraman. Nakonec tedy bude stát spíš za kamerou, než před ní. Při pohledu na jeho fotky si ale určitě řeknete, že to je velká škoda.

Komentář