Paraziti z neziskovek vítají parazity přivandrovalé

ale kolik jich už mají u sebe doma?

7

Imigranti kam se podíváš. V telce, v rádiu, na internetu. Národ jako obvykle rozštípnut. Tentokrát na ty co přijímají tzv. sluníčkáře (i když bych chtěl vidět jestli už někoho mají doma) a na ty co jsou více než kritičtí.
Někteří až tak, že už si vysloužili policejní pozornost. Vrcholem sluníčkového přístupu je šéfka společnosti začleňující imigranty, Magda Faltová. Budeme se asi muset vzdát vysokého ekonomického standardu, pravila. Třeba nás to prý posune k jiným hodnotám.
I když se naše země zavázala přijmout jen 1500 uprchlíků, skutečný počet imigrantů, kteří u nás budou nově žít, může být o dost vyšší. Podle mezinárodního práva mají totiž azylanti nárok na to, aby za nimi přijeli jejich příbuzní v linii přímé, tedy rodiče a děti. (Otázkou je, jestli to budou všechny čtyři manželky, nebo jenom ta co chytne parník.)
Bohumil Klepetko ji upozornil, že podle německé kancléřky Angely Merkelové bude nutné vracet do země jejich původu ekonomické migranty. Faltová s tím ale nesouhlasila. Podle ní nyní svět kráčí směrem, že by „se neměli vracet ti, kterým v jejich zemi hrozí smrt hladomorem“.
 
Další moudro které z dámy přisáté na dotační cecík vypadlo bylo, že Evropa má kapacitu, aby uprchlickou vlnu zvládla. Obrovská čísla uprchlíků valících se na Evropu ji prý neděsí a dodala, že důsledkem imigrační vlny bude to, že se budeme muset vzdát našeho poměrně vysokého ekonomického standardu. „Třeba nás to posune k jiným hodnotám od hromadění hmotných statků,“ dodala. Přítel to ohodnotil takto: Já to vidím v barvách! Zaslzím, odevzdám svůj důchod Ahmedovi … a ten mě pošle do pr…e, že urážím jeho islámské cítění takovou almužnou a odejde do Německa.
Jak já miluji tyhle filantropy za cizí! Já na margo jejího prohlášení navrhuji, že jestli se chce posunout k jiným hodnotám, tak ať se vzdává, čeho chce… Mohli by jí například snížit plat na polovinu! Uvidíme, jak se bude tvářit. Tolik k jedné sluníčkářce žijící z dotací.
 
A za ty druhé si dovolím ocitovat Václava Klause. Ten je přesvědčen, že velcí evropští lídři a ideologové Evropy masovou migraci chtějí. Jejich cílem je prý totiž vytvoření stavu, kdy v Evropě budou dominovat lidé, kteří nejsou bytostně svázáni staletou minulostí se svými domovskými entitami, národy, státy, zeměmi. Jinými slovy, odvěkým snem utopických ideologů od Marxe po Merkelovou je vytvoření nové Evropy a nového evropského člověka, který se vyznačuje absencí jakýchkoliv vazeb a lehko se tak přizpůsobí vizi sjednocené Evropy.
„Ideálem takového člověka je vykořeněný člověk či migrant odkudsi z jiných světadílů. Migranti mohou být tmelem budoucí sjednocené Evropy. To je hrozivá vize a moc bych prosil každého čtenáře tohoto rozhovoru, aby se nad ní zamyslel,“ říká Klaus.

Komentář