PAROHY PŘED OČIMA: Mladík sáhl cizí dívce v obchodě na zadek. Jak zareagovala jeho přítelkyně?

Stephanie měla už delší dobu podezření, že jí její přítel není tak věrný, jak tvrdí. Proto kontaktovala youtube kanál s názvem „Nachytej podvodníka“. Jak to dopadlo?

Podezřívaví partneři díky tomuto kanálu mohou vyzkoušet věrnost svých drahých poloviček. Tvůrci této „reality show“ nastraží na podezřelého past tak, jako to udělali nic netušícímu Keyiovi. A ten se nechal lapit do pasti…

Na kameru totiž zachytili scénu, jak se atraktivní dívka dává do hovoru právě s urostlým přítelem Stephanie. Ta se nestačila divit tomu, když se její přítel rozplýval nad sexy pozadím dívky, flirtoval s ní, a nakonec se jí svěřil, že nemá přítelkyni. Když si Kay s neznámou dívkou vyměnil telefonní čísla, a domluvil si s ní soukromé taneční vystoupení, Stephanie zoufale prohlásila, že Keyovo chování pro ni znamená okamžitý rozchod.

Z toho plyne ponaučení, že pokud se vám pánové začne nabízet atraktivní dívka, maže vám med kolem pusy, a nechá vás sáhnout na svůj zadeček, vemte nohy na ramena, a radši utíkejte! Vaše přítelkyně se totiž může dívat z povzdálí, a doma vám to pěkně vytmaví!

Komentář