RAEGO FEAT. JAREK ŠIMEK – VODOPÁD (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Příběh tohodle songu najdete v popisu. 🙂

Mí drazí přátelé,

ani si nedokážete představit, jakou radost mi děláte. Společně jsme zase vytvořili jeden fenomén. Tenhle song je příběh čtyř outsiderů. Příběh, který probíhá.
Jarka – bulvárně propíraného zpěváka do kterého se kopalo jako do mrtvoly – pro žádný důvod.
Mikiho – patnáctiletého kameramana s nulovýma profesionálníma zkušenostma.
No Fearu – firmy, která se rozhodla dělat morální byznys a dosavadně mají obrovské úspěchy. V záplavě konkurence neměli dlouho přežít.
A mě člověka, jehož obrazový příběh sledujete nahoře – s rozdílem, že tenkrát mi bylo osm let a nikdy jsem nedošel ke konci, který je ve videoklipu.

Tohle spojení byla má vnitřní touha nasadit sám sobě větší výzvu. Nechtěl jsem laciný prvoplán. Nechtěl jsem stádovité fanoušky – proto s váma komunikuju i takto 🙂 Chtěl jsem dokázat, že i ten největší looser má v sobě to nejlepší, když to najde. Já to v mých spolupracovnících našel a jsem hrdý na výsledek.

Jarka jsem poznal jako skvělýho člověka ,co má neuvěřitelné pracovní nasazení. Je mi jedno, co si kdo myslí, předsudky mě nezajímají. Mám ho rád jako člověka. A za tím si budu stát. Jarku, jsi profík jak má být. To ty jsi dal treku ten náboj. Díky ti.

Miky za kamerou odvedl neuvěřitelnou práci. Výsledek čekujete sami. Poznal sem ho jako amatérského natáčete na youtube a musím říct, že i když v něj moc lidí nevěřilo zejména ze začátku, dneska jsem hrdý, že jeho práci žádají velké firmy. Jsem rád, že jsem o něm nepochyboval. Nikdy !

No Fear Energy je firma, která mě okouzlila svým přístupem k fanouškům a jak víte já jsem na tyhle věci extrémně citlivý. V době kdy, každý na kvalitě šetří aby nabídl kvantitu za levnou cenu došli tihle tři kluci k tomu, že udělali nejlepší kombinaci ceny s kvalitou . Pro mě jsou to králové už jen z přístupu k byznysu. Miloval jsem posezení u čaje s nima 🙂 Jako jedni z mála sázejí na skvělý produkt a né jen na image. Věřím, že z malé firmičky, která je vytlačovaná nadnárodníma podnikama se tahle firma stane jedničkou na trhu. Už jen proto že poctivost se vyplácí. A kdyby vás to zajímalo, baví mě jejich uzavírající plechovky. Kluci, fandim Vám a díky ! najděte si víc o nich na www.nofearenergy.cz

Musím říct, že největší přínos pro mě mají vaše komentáře.
Jsem člověk, který miluje sázky na pomalé koně a s vášní sleduju jak poráží papírově silné soupeře. Miluju ten pocit, kdy vítězí srdce nad rozumem. Jsem blázen a vím to.

S vášní sleduju vaší přízeň, vy jste z mého příběhu stvořili pohádku. Jsem vám nesmírně vděčný. Někdy sleduju blogy, komentáře a nedokážu popsat jak mě to hřeje. Nesnáším showbyznys, ale díky tomuhle miluju svoje fanoušky.Dokonalá spolupráce :)Žijeme v době velkých hesel a malých skutků. Strach vládne naší přirozenosti. Ale díky těm malým věcem, které pro sebe tady děláme – je náš svět o trošku lepší místo pro moje oči. A nejen pro ně. Děkuju vám za další krásnou kapitolu a pohádku na dobrou noc pro mou jednou budoucí dceru.

Dokázali jste to. Jsem na vás nesmírně hrdý.

Dnes už nikdo nebude pochybovat o lidech, kteří na začátku jsou jenom pro smích. To není má zásluha. To je vaše zásluha. Díky za naději.

Mám vás rád. Fakt 🙂

PS: Originalita zvítězí 🙂 A vy jste originální fans:) Viz. ten začátek komentování :)))

Komentář