Sexhoroskop pro rok 2017: Kozorozi si moc nevrznou a Býci se utrhnou ze řetězu! Jak na tom budete vy?

Kozoroh

Kozorozi si v novém roce moc nevrznou. Je nám líto, ale prostě to bude trochu drhnout. Na druhou stranu si užijete trochu více sociálního života. Utužíte stará přátelství a nakonec to povede k vaší celkové spokojenosti. Později se objeví něco vážnějšího, ale musíte k tomu dospět.

Vodnář
Vodnáře čeká náročnější období. Jako vždycky budete hledat hlavně lásku, místo abyste se zaměřili na přítomný okamžik. To vás v sexu bude trochu brzdit. Je tedy na vás, jak se k tomu postavíte, jestli se chcete mučit, prosím. Za nás ovšem: Kašlete na city!
 
Ryby
Rybky se konečně přestanou držet zpátky a užijí si trochu legrace. Rok 2017 bude ve znamení pomalého milování a divoké vášně. Kdo ví, pokud na tom zapracujete, může se to vyvinout i v něco vážnějšího.
 
Beran
Co se to s vámi jen děje? Že by Beránci zkrotli? V novém roce vám totiž půjde hlavně o lásku, takže žhavým úletům odzvonilo. Uvidíme, jak vážně to s vážným sexem budete myslet.
 
Býk
Býci se nám trochu utrhnou ze řetězu. Ve vzduchu dokonce visí potenciální nevěra. Budete totiž toužit po nových začátcích a nebudete k zastavení. Dejte si pozor, abyste nedocílili jenom vlastního neštěstí.
 
Blíženci
Rok 2017 pro vás bude ve znamení dobrodružství! Nebudete se bát ničeho a sexuální partnery budete střídat jako na běžícím páse. A vlastně proč ne, jak jinak zjistíte, co je pro vás vlastně nejlepší? Jediné, čeho byste se možná měli obávat, jsou pohlavní nemoci.
 
 
Rak
Raci zatouží po stabilním zázemí a rodině, což se nemusí nutně vylučovat s kvalitním sexem. Práce na dítěti například zahrnuje poměrně hodně sexu. Jen jej pravděpodobně budete dělat pouze s jednou osobou.
 
Lev
Jste znuděni až běda a toužíte po rozptýlení. Stejně jako v životě, i v sexu budete hledat kreativitu a uspokojení. Na cestě za hledáním toho, co vlastně chcete, můžete zažít velmi slušná sexuální dobrodružství. A jako vždy ve vás všichni okolo budou vidět žhavou šelmu, takže si stačí jen vybrat!
 
Panna
Panny zůstanou pannami. K vašemu protějšku jste poměrně nároční, takže si s výběrem svého ideálu dáváte na čas. Mezitím si budete užívat skvělá sexuální dobrodružství a nebudete se bát, že byste o něco přišli. Není kam spěchat, takže proč ne.
 
Váha
Bude toho na vás trochu moc a to se promítne i ve vašem milostném životě. Budete poněkud agresivnější a nervóznější, takže se pak nedivte, že s vámi nikdo nechce spát! Je na čase se uklidnit a trochu uvolnit. Jinak to ani se sexem nebude žádná sláva.
 
Štír
Na sex nebude moc čas. Budete se pořád za něčím honit. Práce, sociální život, koníčky atd. Dejte si pozor, aby to honění nakonec nebylo to jediné, co vám zbude. Je hezké mít rád sám sebe, ale k sexu jsou potřeba dva, takže zkuste občas na někoho brát ohled.
 
Střelec
Se Střelci to letos také nebude žádná divočina. Budete toužit spíš po romantickém souznění, takže o žhavý sex vám letos moc nepůjde. Je to čistě vaše věc, ale takovou cestu za spřízněnou duší si klidně můžete zpříjemnit nezávazným sexuálním dobrodružstvím.

Komentář