Školačka (15) měla po vyučování sex na záchodě – s 25 spolužáky!

Ve velkém šoku jsou rodiče studentů střední školy South Fort Myers High School ležící ve městě Fort Myers na jihozápadě Floridy. V jejich škole totiž policie vyšetřuje skandál obřích rozměrů. Ve středu ráno se ředitelce přiznala teprve patnáctiletá studentka, že předchozí den měla po vyučování na školních záchodech „sex s více spolužáky“.

1763401

Dívka neměla moc na výběr. Někdo celou scénu totiž natočil a video rozeslal po sociální síti spolužákům. Když vedení školy prohlédlo záběry z bezpečnostních kamer, nestačilo se divit. V době, kdy dotyčná studentka byla na dámských záchodech, prošlo dveřmi dovnitř 25 chlapců!

Podle informací, které ostatní studenti poskytli americkým televizím, skandál zasáhl hlavně fotbalový tým. Právě hráči amerického fotbalu jsou na amerických středních školách spolužáky považováni za elitu. „Několik fotbalistů šlo s nějakou holkou na záchody a mělo tam s ní sex. A několik hráčů kvůli tomu bylo suspendováno,“ řekla stanci Fox 4 student Alex Bailey.

Mluvčí školské rady potvrdila médiím, že student nebo studenti už byli potrestání za porušení školního řádu. Zřizovatel ani škola ale nechtěli upřesnit, jak přesně studenty škola potrestala, ani kolika z nich tresty rozdala.

„Nechápeme, jak se to mohlo stát. Kde všichni byli?“ diví se osmnáctiletý Petislin Cadeau, student školy, kde skandál propukl. „Slyšel jsem, že je z toho nějaké video, ale nic jsem neviděl. Jen jsem slyšel, že kolovalo mezi spolužáky,“ tvrdil stanici Fox 4 Cadeau.

V šoku jsou z toho hlavně rodiče. „Naší prací je chránit naše děti a naučit je, co je správné a co je špatné,“ uvedl otec dvou patnáctiletých dívek Eric Struble. Vadí mu hlavně, že se o případu dozvěděl z médií. Ředitelka informovala rodiče až v pátek, kdy už o skandálu psali i na druhém konci světa.

„Kde byli učitelé? Musí proběhnout pečlivé vyšetřování. Je to hrozné. Cítím s tou nebohou dívkou. Cítím s jejími rodiči. Je to strašné,“ dodal rodič jednoho z více než dvou tisíců žáků střední školy ve Fort Myers Kevin Ware v rozhovoru pro televizní stanici ABC 7.

Komentář