SUPERSTAR JE TADY! Podívejte se na to nejlepší z 1. dílu! VIDEO

Rady v oblasti sexu, nejdelší úvodní monolog, Haberovo první objetí, opilý „misionář“, Vytiskové pád. Jestli si porotci mysleli, že už viděli všechno, šeredně se mýlili. Odstartoval první díl SuperStar a rozhodně bylo na co se dívat! Posuďte sami.

První díl hvězdné soutěže odstartoval opravdu „zostra“. Co však nebývá zvykem, o dramatický nástup nové řady se nepostaral soutěžící, ale rovnou sama porotkyně. Klára Vytisková spadla ze židle takovým stylem, že vyděsila nejen starostlivou Martu Jandovou, ale i tvrďáky Palo Haberu a Ondřeje Soukupa. „Když se odrazíš na této stoličce,…“ Tato slova Pala Habery si bude porotkyně pamatovat při každém dosedu.

„NEJ“ SOUTĚŽÍCÍ

Nová kola, nové příležitosti, nově získané zkušenosti. První „nej“ si bezpochyby vyslouží Diana Pechočová z Klášterce nad Ohří, a to za NEJSTAROSTLIVĚJŠÍ SOUTĚŽÍCÍ. Jedenadvacetiletá prodavačka sexshopu totiž neváhala a rovnou barvitě vylíčila, jaké erotické pomůcky by se k porotcům hodili. A její hodnocení? 

„Marta Jandová by určitě chtěla womanizer, což je nejlepší věc, kterou teď prodáváme. Mám ho sama doma a určitě bych ho doporučila každé ženě. Myslím si, že Ondřej Soukup je na velké hrátky, takže ten by si vybral možná nějakou velkou sadu nebo hračku pro partnerku. Palo Haberovi by sedla nejspíš nějaká bondážní páska nebo maska na oči – aby nebyl tak nevrlý.“

Superstar - Habera

Picture 1 of 8

Dianě se ovšem nepodařila dost zásadní věc. „Nažhavit“ porotce natolik, aby o její rady stáli i v následujících dílech.

 

„Rozpálit do běla“ porotkyni Martu Jandovou se podařilo až soutěžícímu z Proboštova u Teplic. Ta by na něj dokonce použila bičík, ačkoli jeho poslání bylo tak velkomyslné a důležité. Filip Bartůšek se totiž rozhodl psát texty pro dospívající, protože „dnešní mládež je opravdu hrozná – akorát kouří, chlastá, fetuje, nadává. Hrůza!“. Na natáčení o den dříve dorazil opilý, a proto si vysloužil „nej“ za NEJOPILEJŠÍHO MISIONÁŘE Superstar.

 

Novinkou letošního ročníku je možnost soutěžících rozhodnout si o svém osudu. Před úplným výstupem mohou totiž vybrat v „chodbě osudu“ CD disk se jménem porotce, který by rozhodl v případě remízy o jejich (ne)postupu. To se osvědčilo i Lucii Oráčkové, která je tak zvolena NEJVĚTŠÍM KLIKAŘEM, když s písní od Amy Winehouse postoupila jen díky volbě Marty Jandové, která jí dala své „ANO“.

 

Ačkoli v některých případech nepomohly ani modlitbičky, objevili se i tací zpěváci, kteří si vysloužili obdiv. Své o tom ví i jedna z favoritek – jedenadvacetiletá Emma Drobná, kterou do soutěže přihlásila maminka. Nejenže postoupila do dalšího kola, ale vysloužila si i ocenění NEJROZTOMILEJŠÍ ZPĚVAČKA.

 

 

Chtěli byste znát prozatímní favority? Vyprávět bychom to mohli nechat Adélu Hrčovou, která si vysloužila hned dvě „nej“, a to za NEJDELŠÍ ÚVODNÍ MONOLOG, který vyšel na téměř dvě minuty a za NEJHORŠÍ PĚVECKÝ VÝKON.

Konkurencí by jí ovšem mohla být i milovnice country NEJČISTĚJŠÍ Veronika Vrublová, která má podle porotců nejen čistý hlas, ale i čistou duši.

Komentář