V Holicích se loučilo s létem 3.500 lidí

11949142_10204497006937262_4239445525906369614_n

V Holicích se loučilo s létem 3.500 lidí ! Největší návštěvnost za 5 let! Přistával i vrtulník…

V Holicích na pardubicku se konala každoroční akce „KONEC PRÁZDNIN“ a to k příležitosti zakončení prázdninového léta. Letošní ročník byl už pátým v pořadí a podle pořadatelů zatím nejůspěšnější na návštěvnost.

„Tento rok podle počtu soutěžních lístků zatím navštívilo akci nejvíce dětí ze všech ročníků a celkově podle vstupenek také nejvíce rodičů a ostatních návštěvníků, kterých bylo celkově okolo 3,500 včetně dětí a jednalo se o největší návštěvnost ze všech pořádaných ročníku.“

Sdělil po akci 1.místostarosta Holic Petr Bajer. Dopolední část byla věnována především dětem, skákací hrady, skluzavky, nejrůznější soutěže, ukázka policistů s koňmi, střelnice, jízda v offroadu, čtyřkolky, hasičská technika a mnoho další zábavy mohli děti využít, ale rozhodně největší atrakcí bylo přistání a vzlet velkého, vojenského, bojového vrtulníku, který přistál přímo na fotbalovém hřišti. Přítomna na místě byla teké menší helikoptéra a pro zájemce byly k dispozici vyhlídkové lety.

„Velké poděkování patří přítomným hasičům, kteří po celý parný den ochlazovali děti i dospělé rozprašovanou vodní mlhou a také vytvořili pro děti obrovskou hromadu pěny ve které děti řádili a skotačili“

Dodal dále Petr Bajer, který byl jedním z hlavních organizátorů akce. Odpolední program odstartovala dětská diskotéka se soutěžemi a pak už se na pódiu střídali interpreti a kepely mezi kterými letos vystoupili zpěvák Marek Ztracený s kapelou, herečka a zpěvačka Ivana Korolová s doprovodnými muzikanty, imitátor Karla Gotta – Kamil Emanuel Gott a večerní program jednoznačně patřil témeř dvouhodinovému, perfektnímu koncertu skupiny New Age Of Smokie, která perfektně zahrála největší a legendárni hity od Smokie a fanoušci nechtěli hudebníky pustit z pódia. V závěru akce se představil místní rokový dechový orchestr RoDeO, který hrál téměř do půlnoci. „Vydařilo se nám krásné počasí, vše se povedlo jak bylo naplánováno, navštěvníci byli spokojeni, dětem jsme udělali radost, starším a dospělákům jsme přivezli dramaturgicky pestrý program, měli jsme dostatek pochoutek, pro děti zdarma limonády, pro dospělé dobré pivko z Pardubic a budeme se těšit zase příští rok“ svěřil se zpěvák a moderátor Petr Dvořák, který celým dnem provázel a každoročně se stará o produkci této akce. *p.a. Několik foto z akce pod článkem.

vlevo moderátor Petr Dvořák (zpěvák-producent), vpravo Marek Ztracený

Picture 1 of 7

Komentář