V kolik hodin je chlap nejlepší při sexu?! Víme to!

4801Muži jsou nejlepšími milenci pro ženu ve tři odpoledne.

Muži i ženy sice pocházejí ze stejné planety – Země – ale jejich biologické pochody se kvůli rozličným hormonálním cyklům liší. Takže když mají muži největší chuť na sex (ráno), nemívají ji ženy. A naopak když jsou ženy na vrcholu (večer), muži jsou slabě v útlumu. Ideálními milenci z pohledu ženy jsou pánové ve tři odpoledne, když nejsou testosteronem zahlcenými živočichy a stávají se také cítícími bytostmi.

Tvrdí to endokrinoložka Alisa Vittiová, když hovoří o láskyplném a pro obě pohlaví uspokojujícím milování, nikoli o vášnivém a živočišném sexu, po němž muži ráno touží. Nejdivočejší a nejplodnější jsou muži kolem sedmé ranní, kdy je v jejich těle hladina testosteronu na maximu a kdy také nejčastěji oplodní partnerku. Naopak kolem třetí odpoledne se v jejich těle zvedá hladina estrogenu, který je činí přítulnými, něžnými a emocionálními tvory. Ženy si sex s takovým mužem jednoduše více užijí. Zatímco ony samy jsou kvůli kortizolu velmi akční a také slast intenzivněji prožívají.

„Muži mají mnohem větší zájem o sex a častěji ho také vyžadují během časného rána či brzy dopoledne, kdy také sexuálně fungují nejlépe,“ přiznává Vittiová. Jenže protože píše knihy o sexu pro ženy, tvrdí, že ideálním obdobím pro soulož s ženou je třetí odpoledne. Muž už není tolik zahlcen testosteronem, který ho nutí k živočišnému sexu, ale naopak má dost estrogenu na to, aby byl něžný a milující partner.

„Ačkoli se může zdát, že toto není zrovna logické nastavení pro uspokojení, když předchozí vysoká hladina testosteronu klesá, kombinace obou hormonů činí muže emocionálně přítomnějšími při sexu a lépe schopnými zaměřit se na potřeby a uspokojení ženy,“ vysvětluje Vittiová.

Muži jsou tak podle ní ve tři odpoledne lepšími milenci, zatímco ráno jsou příliš na sebe zaměřenými samci, kterým jde jen o to se rychle uspokojit. Ráno jsou muži kvůli testosteronu také agresivnější, drsnější, vyžadují živočišnější sex a také se jim líbí extrémnější praktiky.

„Nejlepším časem pro ženu bez ohledu na fázi menstruačního cyklu je od dvanácté v poledne po pozdní odpoledne,“ dodává Vittiová.

Komentář