Vědec před smrtí promluvil: Mimozemšťané existují, mám fotky!

Boyd Bushman pracoval jako vývojář v letecké společnosti Martin. Pracoval však v přísně tajné Oblasti 51 (Area 51) a tam viděl mimozemské lodě i samotné mimozemšťany.

Bushmanovi bylo 71 let, když letos v srpnu zemřel. Krátce se svou smrtí se však sešel s leteckým inženýrem Markem Pattersonem a promluvil o věcech, které ho tížily a o kterých celý život nesměl promluvit. „Existují dvě skupiny mimozemšťanů. Jedni jsou honáci, druzí jsou spíše zloději dobytka. Obě skupiny jsou rozdílné. Honáci jsou k lidem mnohem přátelštější,“ řekl v rozhovoru Bushman.  A ukázal také fotografie mrtvých těl mimozemšťanů.

Mimozemšťané podle něj přiletěli z planety Quintumnia. Jejich lodě mají antigravitační pohon a jsou pouhých jedenáct metrů dlouhé. Oni sami jsou asi metr a půl vysocí, na nohou mají blány a jejich prsty jsou mnohem delší než naše. V současnosti žije na zemi 18 mimozemšťanů, kteří se podílejí na vědeckých projektech.

Pro vládu muž vyvíjel v Oblasti 51 nové druhy motorů, laserové a magnetické paprsky a pokročilé letecké technologie. Bushman sám má registrováno 25 patentů, z nichž ovšem většina patří společnosti Lockheed Martin. V Oblasti 51 je podle něj ukryto v tajných hangárech několik létajících talířů mimozemšťanů  a vědci se podle nich snaží postavit nové stroje a zařízení.

Na tvrzení Bushmana je zajímavé to, že s ním přišel až těsně před svou smrtí. Je tedy nepravděpodobné, že by se chtěl stát celebritou a nějak těžit ze své případné popularity. Člověk před smrtí nemá asi příliš chuť lhát a vymýšlet si. Navíc jeho slova potvrzují z části to, o čem už mnohem dříve mluvil další známý pracovník z tajné základny Bob Lazar. I on mluvil o létajících talířích, antigravitačním pohonu a vládních vědeckých výzkumech. Kolem Oblasti 51 a mimozemšťanů se tak opět zvedá vlna zájmu a podezření, že americká vláda tají kontakt s inteligentními bytostmi z vesmíru.

Bushman si mimozemšťany na základně raději vyfotil

Picture 1 of 4

Komentář