VIDEO: Hladový pejsek se léta schovával na špinavé skládce! Když ho muž našel, začalo opravdové drama

Čivava Angelo se několik let toulala po městě a přežívala na špinavé, bakteriemi prolezlé odpadní skládce. Když chtěl psa muž dostat odtamtud pryč, netušil, co se bude v zápětí dít…

Černá čivava byla jako mnoho opuštěných psů již několik let bez domova. Malý a hladový pejsek tak jako zázrakem přežíval po celá léta z toho, co si kde sám našel. Ať už to byly pohozené odpadky, drobní hlodavci, nebo něco od náhodného kolemjdoucího. Jisté je, že Angelo neměl psí život vůbec snadný.

Jednou ale dobročinná organizace Hope For Paws (Naděje pro pacičky) dostala telefonát, ve kterém dobrovolníkům z této organizace bylo sděleno, že se na ne zrovna bezpečném místě potuluje černá čivava. Dobrovolníci Lisa a Eldad se vydali Angela odchytit. Když ho našli, snadné to rozhodně neměli. Kříženec čivavy byl po letech na ulici nepříliš důvěřivý, a tak se bránil zuby nehty. Přemluvit se nechal až ve chvíli, kdy od Lisy s Eldadem dostal něco dobrého. Tomu totiž pohublá čivava samozřejmě neodolala.

Když se pak sháněli po nějakém majiteli pejska, nikoho nenašli, protože Angelo nebyl ani očipovaný. Nejdříve se tedy o něj postarali, vykoupali ho, ošetřili a provedli mu důkladná vyšetření, aby zjistili, jestli se léta na ulici nějak negativně podepsaly na jeho zdraví. Na špinavé skládce, kde pejsek přežíval, se to bakteriemi a nemocemi jenom hemžilo. Angelo ale byl zdráv, naučil se během pár dní dokonce i několik základních povelů a vzápětí dokonce získal nové, milující majitele!

Komentář