Všichni muži milují v sexu psí polohu. Víte proč?

481

Je vášnivá, chlípná, nenáročná na pohyb a velmi oblíbená. O které poloze je řeč? O té, která vám i jemu nedá spát! Proč se v ní všichni chtějí milovat? A z jakého důvodu si ji nemůžete odepřít?

Takzvanou psí polohu, kdy vy klečíte na všech čtyřech, zatímco on přitisknutý k vašemu pozadí obdivuje ty ženské boky před sebou a užívá si hlubokého průniku penisu, milují skoro všichni. Proč jen skoro? Čerstvě zamilovaným párům přijde moc chlípná, nemorální, nečistá a zkrátka zvířecí. Tyhle typy poznáte tak, že než by se políbily na veřejnosti, radši by si strčily ruce do kyseliny.

Těm ostatním, tedy většině, přijde takhle milostná pozice nebývale sexy. A mají k tomu svoje důvody. Jaké?

Stydlínky i vášnivky si přijdou na své!

Ženy bez větších zábran, které se nestydí si sex naplno užít, milují ten pocit, kdy jsou v podřízené (submisivní) roli. A vzhledem k tomu, že svému milenci nevidí do tváře, mohou si místo něj představovat kohokoli od Brada Pitta po Ryana Reynoldse nebo Bradleyho Coopera (To je ten modrooký, co ho magazín People zvolil nejvíc sexy mužem planety. Prý mluví plynně francouzsky a skvěle vaří. Ale zpět k sexu.) Dalším bonusem je to, že volně visící ňadra se víc prokrvují, takže se zvyšuje citlivost bradavek. (Jeho ruce na ně dosáhnou – na poštěváček taky.) Taky se dá zamaskovat povislé bříško nebo strie na pozadí. Jak totiž zadeček vyšpulíte, nevzhledné „čárky“ se vypnou.

Chcete ho rychleji udělat?

Když se k tomu přičte ještě fakt, že penis dráždí přední stranu pochvy, což je ta část, kde se nachází pověstný bod G, není pochyb o super oblíbené pozici, bez které ženy nemohou být. Ty, které mají navíc za ušima, a z nějakého důvodu chtějí sex co nejdřív ukončit (i to se stává, ruku na srdce), na všechny čtyři pokleknou z jednoho prostého důvodu: Kombinace hlubokého proniknutí, vizuální stimulace a probuzení zvířecích instinktů v partnerovi s ním z velké většiny případů zacloumá tak, že spermatem vymaluje pomalu i strop. Prostě to, že své milence nevidí do tváře, rozehraje mu v hlavě fantazijní scénáře, a u toho všeho se kochá super krásným výhledem na její pozadí a prsa. Výsledek? Rychlejší vyvrcholení.

Muži rádi klečí, protože…

Muži mají ale „pejska“ v oblibě i kvůli jiným záležitostem, než jsou lístky do první řady na erotické představení s hlubokým průnikem v hlavní roli. Jednak vidí, jak se jejich penis zasouvá do země zaslíbené, ale navíc jim partnerčin zadeček masíruje varlata. Prostě poloha snů! S jedním malým zádrhelem ovšem. Klečení na kolenou přináší spáleniny od koberce. To je ale jen malá daň za rozkoš.

Jak pozici na pejska vylepšit?

Případné zdravotní újmy nechte stranou, jak psí polohu vylepšit, je záživnější téma. Místo kleku si lehněte na břicho a roztáhněte nohy. Partner si lehne na vás. Další variantou je milování vestoje. Stoupněte si za sebe. Hned potom, co partner zasune penis dovnitř, se hluboko předkloňte tak, až se prsty budete dotýkat země. Komu vadí absence očního kontaktu, nebo si chce zařádit tak trochu jinak, postaví si před sebe (nebo pod sebe) zrcadlo. Uvidíte, co jste ještě neviděli!

Psí poloha zkrátka patří mezi pět nejoblíbenějších milostných pozic vůbec. Nedivíme se. Vy snad ano? Taky ji milujete, nebo je vaším favoritem nějaká úplně jiná?

Komentář