Zdá se, že sedmatřicetiletá angličtinářka Allison Marchese byla doslova posedlá sexem. Policie ji podezírá, že na své studenty pořádala doslova sexuální štvanici. Některým posílala nahé fotky, jiné zvala na tajné doučování a jednoho kluka prý uspokojila přímo ve třídě.

Policie krásnou učitelku podezírá ze sexuálního zneužívání dvou studentů ve věku 15 a 17 let. S jedním z nich měla sex přímo ve škole, kde pracuje. Prozradily ji textovky, které posílala svým svěřencům. Už podle těchto selfíček je jasné, že šachy s nimi hrát nechtěla.

Policisté důkazy proti vdané paní a matce dvou malých dětí shromažďovali 5 týdnů. Chtěli mít jistotu, že neudělají chybu. Prohledali jí počítač, proběhli její účty na sociálních sítích a nechali si od operátorů vytáhnout záznamy telefonátů. A na nadrženou paničku toho mají opravdu dost. Ta je zatím oficiálně na neplacené dovolené, ale je jasné, že do školy se nevrátí.

Vtipné je, že manžel zvrhlé učitelky vyučuje na stejné střední škole. Že mu ženuška nasazuje parohy přímo před nosem, absolutně netušil. Allison dokonce vyšetřovatelům tvrdila, že selfíčka chtěla údajně poslat manželovi, ale proč se spletla opakovaně, to vysvětlit nedokázala.

Jednou si studenta nechala zavolat přímo z hodiny. Napsala mu textovku, že čeká v opuštěné třídě, on se vymluvil, že musí na záchod, a šel za silným voláním pohlavního pudu. Kriminalisté mají k dispozici i tuto konverzaci.

Celou věc ohlásil sám student. Chtěl milenecký poměr se svou učitelkou ukončit, ona se ale mladého kolouška nechtěla vzdát. Nakonec mládenci ruply nervy a celou věc oznámil v ředitelně. K tomuto obvinění se přidal ještě patnáctiletý kluk. „Napsala mi, že u nás ve třídě se nemůže soustředit. Že jsem tak sexy, že na mě musí pořád koukat,“ přisadil si podle Daily Mailu mladý boreček.

Allison na škole učila 12 let a nikdy s ní nebyl problém. To je ale všechno zapomenuto. Nyní čelí závažnému obvinění, že zničila křehké pouto mezi pedagogem a žákem. Za sexuální obtěžování a znásilnění jí hrozí až deset let. Pokud ale soud uzná, že se zločinu dopustila na osobě mladší 16 let, může dostat i dvojnásobek.