23 důvodů, proč jsou slečny z vesnice přitažlivější než slečny z města

Každý nám je závidí. Jsou hezčí, silnější, zdravější. Dívku s troškou hnoje za nehty by chtěl mít doma zkrátka každý. Čtěte proč.

gsvsgsgr-695x382

 1. Jsou krásné. Postavičky krev a mlíko, tvrzené motykou a ovarovou polívkou. A zkuste zpochybnit, že ty nejkrásnější měšťky nejsou z dovozu!
 2. Jsou sexy. Sedlají motorky, podojí kravku, umějí se nosit v teplákách nebo kroji a jelikož kašlou na módní trendy, občas si vezmou klidně i džínový kraťásky.Vrauuu!
 3. Jsou čistý. Duše mají nevinný, nezkažený smogem a nákupáky na Chodově. Zkazit se nechají až tím, kdo si je vezme pod křídla.Jsou pravý.
 4. Umělý prsa se u nich většinou nedělají, a jelikož nehty by se jim ulámaly, tak je nevedou. Zkrátka na co šáhnete, to je originál.
 5. Jsou odolný. Nesmrdí jim hnůj a v pase se nezlomí ani po litru hruškovice. A když si ulomí nehet o frisbíčko, tak se hned nerozbulí.
 6. Jsou se sebou spokojený. Žádné kilo navíc není hřích, alespoň není nějaká zdechlina a utáhne kýbl. A navíc je krásná (viz výše), takže jakýpak pláče před zrcadlem.
 7. Jsou šikovný. Umí řídit v divočině, střílet z flinty, položit dlažky nebo stáhnout zvíře z kůže. Všechno už někdy dělaly, protože musely. A která jiná to umí, aha?
 8. Jsou kreativní. Do nejbližšího krámu to měly daleko a stejně bylo věčně zavřeno. Jenže jíst se musí, takže musíte tvořit s tím, co dům dá. A to je pak fantazie.
 9. Jsou od rány. A nejdou pro ni daleko. Jinak to totiž chlapům na zábavě nevysvětlíte. A ženským, co vám dělají do chlapa, jakbysmet.
 10. Jsou šetrný. Pro pírko by přes plot skočily a jen kolik ušetří za holiče, když mají doma hergot křovinořez. Si to zkuste spočítat.
 11. Nejsou vybíravý. Ohrnovat rypák se tu nenosí. Ono kde nic není, není ani nad čím ohrnovat rypák. Proto čekáte na jedinýho chlapa, co na vás zbyl nebo jíte králíka neděli co neděli. Ber nebo nech bejt.
 12. Jsou statečný. Na cestách ze zábavy se potkaly s divočákem nebo místním volem, takže je jen tak něco nepřekvapí. Ani ten jejich vůl, kterého občas musí sebrat z podlahy.
 13. Jsou trpělivý. Život na vsi je o čekání. Na autobus, čerstvý rohlíky nebo až se rozejde jediný chlap z jejich věkový kategorie, který zatím nemá děti. Kdo si počká, ten se bude mít pěkně.
 14. Jsou zábavný. Pro sprosťárnu nejdou daleko, a pokud máte ještě navíc to štěstí, že občas spustí „po jejich“, je to hotová variace na Felixe Holzmanna.
 15. Vědí, co je dobrý. Eko-super-fair-bio mají přímo od zdroje a ve městě jim třeba takový kebab za třicet furt přijde jako luxusní jídlo.
 16. Nejsou alergický (ani časem). Takže nedělají drahoty a klidně si lehnou i do trávy nebo na seno a svoje chlapy mají rády napořád, tak je to zvykem, bez nějakých anafylaktických šoků.
 17. Jsou do nepohody. Kdo je zvyklý, že voda teče spíš studená než teplá, a že když je potřeba uvařit, musí se nejdříve zatopit, ten si snadno zvykne i na miniaturní garsonku a záchod na pavlači. Hlavně když je láska.
 18. Nejsou mrchy. Slušně je vychovali, takže když už nachystají nějaké svinstvo, je to pěkně na rovinu.
 19. Nestydí se. Hadry můžete mít, jaký chcete, blbý můžete být jak troky, hlavně pokud jste šikovní. Pije tu každý, i do půl těla chodí kdekdo… hergot to by bylo, aby se žinýrovaly.
 20. Dostanou věno. Tam, kde se ctí tradice, je zvykem něco vyženit. A když budete mít štěstí, dostanete chalupu, koně, traktor a pár řádků brambor.
 21. Jsou věrnější. Ze zkušenosti totiž vědí, že každá nevěra se hned provalí, zvlášť pokud ji proháníte na návsi.
 22. Jsou z daleka. Což znamená, že je odtamtud i tchyně. Tečka.
 23. A konečně, umí tančit. Co by taky jinýho o víkendech dělaly.

Komentář