6letému chlapci jeho oblíbená klisna ukousla penis

Lékaři z Žytomyru (Žitomíru) na severu Ukrajiny úspěšně přišili zpět k tělu penis šestiletému chlapci, jemuž ho během bizarního incidentu ukousla jeho oblíbená klisna. Ačkoli si chlapec s kobylou často hrával, jednoho dne ho z kola povalila na zem a zaútočila přímo na jeho pohlavní úd, který mu ukousla.

44657Šestiletému Ukrajinci jeho oblíbená klisna ukousla penis.

Celou situaci popsal policii otec. Jeho syn prý jezdil kolem výběhu pro klisnu na kole. Zničehonic ho kobyla povalila na zem a ukousla mu penis. Bolestí ječící chlapec utíkal k otci, který zavolal záchranku. Než přijela, stihl penis najít na louce. Klisna ho vyplivla.

„Poklízel jsem koně, když jsem uslyšel řvát svého syna: ‚Ukousla mi to, ukousla mi to!‘ Rychle jsem mu rukou zastavil silné krvácení mezi nohama a zavolal záchranku,“ uvedl vyděšený otec.

„Během posledních několika let jsme řešili velmi složité případy, ale nikdy jsme nezažili nic takového. Možná ukousnutý prst nebo něco takového, když vás kousne kůň, ale rozhodně ne tohle. Je to bizarní situace,“ potvrdil doktor Igor Višpinskij z Žytomyru. Zda byla operace úspěšná a bude penis funkční, zatím lékaři odhadnout neumějí.

Komentář