Kdo má nejvíc sexu? A koho chtějí všichni do postele? Sexuální průzkum válcuje ložnice!

Martin Kraus, Ondřej Brzobohatý, Tomáš Klus, Majk Spirit či třeba Ben Cristovao. Tihle muži jsou podle mnohých žen k nakousnutí! A po kom ženy touží v celosvětovém měřítku? Sexy chlapíka, který zpívá vysokým hlasem, znáte!

4879

To, co druzí lidé dělají v ložnicích, ostatní vždycky zajímalo a zajímat bude. Jak to teď chodí na poli sexu a vztahů? S kým by si to většina obyvatel planety, ehm, rozdala? Průzkum společnosti SKYN Condom odtajnil, jak to teď mnozí mají. Věděli jste třeba, že většina majitelů křečka má sex několikrát týdně?

Ale vezměme to od začátku.

Předehra? Díky mobilu!

Z ankety, které se zúčastnilo 5 000 osob ve věku 18 až 34 let, vyplynulo, že bez mobilu to dneska nejde. 57 procent lidí přes něj provozuje sexting, 49 procent často zasílá svoje nahé fotky milencům či partnerům.

52 procent respondentů dokonce uvedlo, že mobil nutně potřebuje k životu, protože v něm má seznamovací aplikace a zprávy od těch, s kým se potkali online. Tak to asi není žádná velká novinka. Na rozdíl od dalších poznatků a statistik, které průzkum odhalil.

Orgasmus a zbytečná panika

93 procent mužů a 89 procent žen má alespoň jeden orgasmus při sexu. To vyvrací všechny ty mýty o potížích, kterými ženy s dosahováním vyvrcholení údajně trpí. Problém je tak někde jinde. Hádejte, kde…

Požadavky na milence

Většina lidí je povrchní. Když respondenti měli odpovědět na otázku, jaké atributy hledají u svých sexuálních partnerů, první příčku obsadilo tvrzení, že nejdůležitější je fyzická přitažlivost. Na to, že všichni tvrdí, že hledají důvěru a emocionální souznění, to ujde.

Jen si tak jednou ujet…

61 procent osob má zkušenost se sexem na jednu noc. Na středních školách se tomuto jevu říká „ošustit, napustit a opustit“. Výjimky ale potvrzují pravidlo. Koho by se ženy a muži zásadně nikdy nezbavili?

Všichni chtějí mít sex s Adamem Levinem

Ženy by nejradši strávily noc s Adamem Levinem, frontmanem skupiny Maroon 5. Druhé a třetí místo obsadili charismatičtí herci Chris Hemsworth a Ryan Gosling. A co muži? U nich je královnou vlhkých snů herečka Megan Fox následovaná kolegyněmi Scarlett Johansson a Emmou Watson, která od dob Harryho Pottera značně dospěla a zkrásněla. Kdo se diví, nesmí do lesa. Ale když už tam jde, ať si aspoň vezme pláštěnku.

Ochrana? A kde?

Bezpečný sex je stále horké téma. Z respondentů, kteří se seznámili někde na síti či pomocí aplikace, si jen někteří dělají starosti s pohlavními chorobami a otěhotněním. Asi polovina mužů si na první rande s neznámou ženou donese kondom. To samé dodržuje 44 procent žen. O tom zbytku, který zásady slušného chování nedodržuje, je škoda mluvit. A teď něco pozitivního…

Že s třicítkou či s příchodem dítěte svěží sex končí? Tak špatné to není. Ve skutečnosti se sexuální frekvence zvyšuje s přibývajícím věkem. 74 procent lidí ve věku 30 až 34 let má sex aspoň jednou týdně, což nemohou říct jejich mladší kolegové ve věku 18-24 let. Sexuální dostaveníčko jednou týdně má jen 64 procent z nich.

Singlové jsou rudí vzteky

Co se týče vdaných a ženatých lidí, tak polovina sezdaných se miluje několikrát týdně. A to je fakt, který singlové mohou závidět. Na podobně blažený stav dosahuje pouze 20 procent svobodných osob. Tak hlavně, aby nikoho nenapadlo kvůli tomu uspořádat svatbu.

Nejvíc sexu? O narozeninách!

Že je svatební noc velké klišé, může potvrdit nejeden novomanžel či novomanželka. Únava, stres, alkohol… Sex v den D se často přeceňuje, a to bez ohledu na kontinent. Podle průzkumu 70 procent lidí sex o svatební noci tak nějak zvládá, což není nic proti narozeninám. V tento den souloží 79 procent šťastných. A co dalšího ukázal průzkum?

Rozkroky už nefrčí

Nejcitlivější erotogenní zóny? Muži uvedli, že v jejich případě je to krk(!), zatímco ženy na první příčku umístily svoje bradavky.

Proč si pořídit křečka?

Průzkum se také zajímal o koníčky respondentů. Ukázalo se tak, že jogíni patří k těm, kdo nejméně masturbují a zároveň odmítají mít sex na jednu noc. Zajímavé je to, že chovatelé křečků si sexu užívají poměrně dost. Přímá souvislost mezi četností milování několikrát týdně a vášní pro chov těchto zvířat není objasněna. Škoda…

A co vy? Chcete taky mít sex s Adamem Levinem?

Komentář