Co s vaším tělem udělá nedostatek sexu? Výsledky testů vás donutí s tím nikdy nepřestat!

Pokud si myslíte, že menší celibát, ať už dobrovolný nebo nedobrovolný, vašemu tělu neuškodí, pak jste na omylu. Vaše tělo je na sexu doslova závislé, a pokud ho nedostává, tak velmi strádá. A tak je skoro vaší povinností si dopřávat intimní chvilky.

1842586

Možná jste si sami všimli, že pokud nemáte pár dní sex, tak jste podráždění a nervózní. Rozhodně v tom nejste sami. Samozřejmě, že každé tělo reaguje na nedostatek sexu rozdílně, ale lehká forma frustrace se projevuje snad u každého.

Často se stává, že lidé, kteří jsou velmi úspěšní ve svém povolání, nemají partnera. Je to zapříčiněno tím, že se snaží soustředit svou pozornost na něco jiného, než jsou lidské pudy. V tomto případě se soustředí na svou práci a snaží se ji dělat na 100 %. Teprve v ten moment nemyslí na to, že jim chybí sex.

1842588

Zajímavé také je, že lidé, kteří trpí sexuálním nedostatkem, se cítí méněcenní a rozhodně u nich nelze mluvit o nějakém sebevědomí. Při sexu totiž naše tělo vyplavuje endorfiny, které nám poskytují pocit štěstí a také atraktivity. Pokud tělu tento hormon chybí, pak se člověk cítí nedůležitý a odstrčený.

Tělo je naprogramované na sex, a pokud ho delší dobu nemáte, pak se sníží i vaše nároky na potencionálního partnera či partnerku. Pokud si najdete nový protějšek, pak se může klidně stát, že ho podvedete. Tím si budete chtít snížit deficit, který jste si za těch pár měsíců bez sexu nastřádali.

1842589

Komentář