Hvězda Gymplu se ukázala nahoře bez! Snímky z dovolené má nádherné

Zpěvačka, herečka a dabérka Ivana Korolová nedokáže odpočívat ani na dovolené. Hvězda muzikálů totiž na sobě tvrdě dře i u moře, kde momentálně odpočívá před další náročnou muzikálovou sezonou.

1890415

Ale nebylo tomu tak vždy. Sama přiznává, že se od moře pravidelně vracela s několika kily navíc. „Teď už je tomu pár let naopak a to díky pravidelnému pohybu,“ svěřila se Korolová.

Ta se kupodivu nesluní u moře se svým partnerem, ale v 27 letech s rodiči. „Miluju dovolenou u moře, mořský vzduch, zvuk vln, dobré jídlo a pití. Každý rok lítáme někam s našima a bráchou, takže si je aspoň jednou za rok pořádně užiju. Je to možná vtipné a pro někoho nepochopitelné, že jezdím v 27letech k moři s rodiči a 21letým bráchou, ale my to máme rádi. Umíme to spolu. Každý si dělá, co chce,“ svěřila se představitelka Leontýnky z Brtníku. „Jsem schopná celý den jen ležet, kochat se mořem, slunit se nebo se koukat,“ vysvětlila

zpěvačka, kterou ještě čeká jedna dovolená a to s partnerem a už trošku aktivnější. „Chystáme se s přítelem do Rakouska. To budeme každý den chodit na túry nebo sjíždět singletrail na kole. Loni jsem dvakrát spadla, ale snad se to jednou naučím,“ směje se Korolová, která přiznala, že letos mají s partnerem v plánu zdolat jednu z rakouských hor. Takže doufá, že se do Česká vrátí celá.

Ivana Korolová

Picture 1 of 10

Komentář