Konec RAKOVINY? Vědci objevili ovoce, které ji zabije za pár dní!

936709_prestane-byt-rakovina-problem_image_620x349

Zní to neskutečně až pohádkově, ale tato zpráva se šíří jako lavina po celém světě. Aby také ne, vždyť rakovina je hrozba lidstva. Jestli je informace pravdivá, miliony lidí, kteří trpí touto zákeřnou nemocí, právě dostaly novou naději na život.

Podle vědeckých výzkumů existuje účinný a přírodní lék proti rakovině!

A co je tento dar z nebes? Vědci tvrdí, že je to ovoce ze stromu Blushwood, které údajně zabíjí karcinogenní buňky. Nesmíme však hned jásat, strom, který plodí toto zázračné ovoce, je velmi vzácný a roste jen v jedné oblasti severní části Austrálie. Je totiž velice náročný a jeho potřeby pro růst jsou velmi specifické.

Vědci institutu QIMR Berghofer v Brisbane vedení doktorem Glenem Boylem se zaobírali studií těchto plodů více než osm let a výsledek se dostavil, jak sám vedoucí lékař dodává:

„Lék funguje třemi způsoby. Zabijí rakovinotvorné buňky, zamezí přístupu krve do nádoru a aktivuje imunitní systém těla, který pak nádor sám odstraní.“

Úspěšnost tohoto přírodního léku je neuvěřitelných 75 % a obdivuhodné je i to, že se rakovina do organismu testovaných zvířat už nikdy nevrátila. Testy byly prováděny na psech, kočkách a koních.

Pokud se vše potvrdí a léčba zabere i na člověka, bylo by to mnohem úspěšnější a hlavně šetrnější řešení, než je chemoterapie.

Jako první přišli s touto zprávou na stránkách abc.net.au

Komentář