Muž popíjel koloidní stříbro, až celý zmodral

Paul Karason je celý modrý. Stalo se mu to tak, že začal ve velkém popíjet koloidní stříbro. O tomto roztoku se říká, že je to přírodní medicína. Není. Zato je to přípravek, po kterém můžete začít vypadat jako hrdina z filmu Avatar.

Sedmapadesátý Karason začal ve velkém konzumovat roztok koloidního stříbra před čtrnácti lety. Že začíná modrat, si nikdy sám nevšiml, protože změna byla velmi pozvolná. Nakonec ho však na tento fakt upozornil jeho kamarád, který ho dělší dobu neviděl. „Co sis to udělal s kůží,“ ptal se Karasona. A malér byl konečně venku.

Karason s pitím stříbra začal, protože se dočetl, že je to lék prakticky na všechny neduhy. Neprozradil, co konkrétně jej tehdy trápilo, každopádně to podle něj fungovalo výborně. Proto popíjel stříbro i nadále, a to v nemalém množství. A nehodlá s tím přestat ani poté, co zjistil, že je celý modrý. „Budu ho pít i nadále, jen méně,“ říká Karason. Navíc podle Karasona není na vině jeho modré barvy pití stříbra. „Měl jsem nějaké kožní problémy, a tak jsem si železem začal potírat pokožku. To zřejmě způsobilo modrou barvu,“ vysvětluje Karason.

Ať už způsobilo modrou barvu cokoliv, Karason nyní žije jako modrý muž, což se mu ovšem příliš nelíbí. „Snažím se vyhýbat veřejným místům, jak to jen jde,“ dodává Karson s tím, že jeho přítelkyni modrá barva naprosto nevadí, a jediné chvíle, kdy si modrou barvu uvědomí, je právě, když na něj lidé venku zírají. Karason se kvůli tomu dokonce přestěhoval, protože v Oregonu, kde žil, na něj lidé zírali až příliš. Je ovšem otázka, jestli na nové adrese budou lidé na modrého muže zírat méně.

Komentář