RUKU NA SRDCE: Proč je masturbace lepší než sex? Tady máte 5 nejlepších důvodů!

Sex je neodmyslitelnou součástí života, ať už s partnerem nebo formou sebeuspokojování. Ale už jste někdy přemýšleli o výhodách masturbace? Tak právě teď je ten správný čas.

1865960

Normální člověk nedokáže žít bez sexu. Ale ne vždycky máme po ruce někoho, s kým si můžeme užívat postelové radovánky. A někdy ho zkrátka ani nepotřebujeme… Co patří mezi největší výhody toho, když si to člověk udělá sám?

1. Experimentování
Ruku na srdce, ne každý holduje všemožným praktikám, které si můžete v sexu dopřát. Ale při masturbaci lze vyzkoušet všechno, po čem jen zatoužíte bez pocitu trapnosti nebo studu.

2. Žádné vysvětlování
Zkrátka a jednoduše, sami dobře víte, kam a jak sáhnout. Odpadá tedy složité popisování toho, kam má partner zajet, jak hluboko, nebo třeba jak silně vás má stimulovat. Jste sami svým pánem, proto to víte nejlépe.

3. Svoboda
Představte si výbuch orgasmu, po kterém většinou následuje chvíle mazlení a partnerského kontaktu. Myslel někdo na to, že po takové chvíli chcete někdy prostě jen odpadnout a spát? U masturbace vám to rozhodně nikdo nebude vyčítat. Super, ne?

4. Děláte to, kdy sami chcete
Prostě se nemusíte nechávat omezovat tím, že má zrovna ten druhý chuť a vám se nechce. Masturbujte kdy se vám chce, jak dlouho se vám chce, a kde se vám chce. Bez výčitek!

5. Nehrozí neplánované rodičovství
To je asi jeden z nejlepších benefitů sebeuspokojování. S jistotou víte, že váš genový materiál neskončí někde, kde nemá. Nebo jste mu pro to neposkytli „úrodnou půdu“. Orgasmus beze strachu? Co víc si přát.

Komentář