Sexperimentátorka: 5 hloupých keců o lesbičkách, kterým věří jen nadržený idiot

Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o lesbičky.

359b399-48476-antigay-chlapek-04-0d0000000-0d0625000-1d0000000-0d4850000-sector_668x376-crop

Sex dělá dobře každému…

Vytloukají klín klínem, mají mrštné jazýčky a jako kamarádky je mám docela ráda. O to víc mě štve, když někdo dokáže slepě věřit kecům, které se kolem lesbiček točí. Pokud vaše znalosti týkající se homosexuálek pramení z poslouchání písniček Anety Langerové, je čas otevřít oči.

1. Nikdy neměly sex s chlapem a Dyk je nevzrušuje

Měly, mají a mít budou, když se to tak v jejich životě vyvrbí. Většina lesbiček, které osobně znám, vydrží ve vztahu s mužem klidně několik měsíců a sex s opačným pohlavím jim až tak nevadí, jen to pro ně není žádná výhra. Jen opravdu malé procento lízalek se může pochlubit tím, že v sobě v životě nemělo chlapa. Ani nevědí, o co přicházejí.

2. Ve vztahu jsou věrné, protože ženy věrnost milují

Že je každá lesbička věrná jak labuť? Ale prdlačky, nikoho přece nebaví den co den ochutnávat tu stejnou broskev. Postelové radovánky rychle omrzí a po několika týdnech fingování orgasmu ani lesbičky nechodí pro zálet zrovna daleko. Vůbec nevěřte tomu, že lesbické vztahy jsou nejpevnější.

3. Buď jsou to vojandy s ježkem, nebo nadržené sexy kočky

Nosí kanady, mají piercing nosu a na hlavě zeleného ježka. Jo a taky mají nádhernou postavu, žhavou kamarádku a silikonové balony, se kterými by šel hrát plážový volejbal. Představujete si takhle nějak teplandy? Tak to si rovnou založte s Danielem Landou (47) spolek lidí žijících mimo realitu. Na ulici ženy, které vzrušují ženy, jen tak nepoznáte. Jsou to často vzhledově nevýrazné a úplně obyčejné samičky bez ambicí nějak vyčuhovat z davu. Takový opak dnešních rádoby modelek.

4. Neobejdou se bez brutálních hraček

Oboustranné dildo a vibrátor s nadpozemským výkonem sice u většiny lesbiček v šuplíku fakt najdete, ale vystačí si i bez nich. Třením vzniká teplo a vzrušení, dráždění klitorisu dokáže kouzla a k překvapení hodně chlapů se i žena dokáže udělat během tří minut. Stačí znát několik nejlepších poloh a je vystaráno. Znáte třeba sexuální polohu neposlušná fena?

5. Jsou závislé na lovení jiných žen, nejlépe zadaných

Není týden, aby to na mě nějaká nezkusila. Určitě to ale není tím, že by zrovna lesby byly zapálené do flirtování. Já jsem pro ně neodolatelné sousto, to přiznávám, nicméně většina z nich si při seznamování s jinou ženou dává na čas. Určitě to nejsou nenasytné lovkyně bobrů. Když mohou, nabrnknou si jinou, ale nesmí to být až moc komplikované. Z hledáčku tak vypadávají vdané a zmatené paničky.

Lesbičky moje slova potvrdí a nadrženci konečně pochopí, že jejich milovaná pornografie jim celé ty dlouhé roky lhala. Holky na holky umějí vycházet s muži, nevadí jim sexistické vtípky, nenosí jen maskáče a v posteli s někým neschopným se nudí stejně jako heterosexuálky.

359b399-48476-antigay-chlapek-04-2048x0-shrink

Picture 1 of 6

Komentář

Search  Search

Zobrazit více článků ...