Učitelka měla sex se školákem! Neuvěříte, co udělali jeho rodiče

Chtěli byste být v její třídě?

Většinou se dětem do školy nechce a snaží se vymyslet všelijaké výmluvy, aby tam nemusely. Jeden osmák z texaské školy ale našel způsob, jak spojit příjemné s užitečným – začal chodit se svou učitelkou angličtiny.

Alexandria Vera

Student, jehož jméno z pochopitelných důvodů nemohlo být v médiích zveřejněno, protože je mu pouhých 13 let, se svou učitelkou nejdříve soukromě komunikoval přes Instagram. Těžko říct, zda se jen chtěl vytáhnout před spolužáky, že sbalí sexy angličtinářku. Nicméně se mu to povedlo prakticky beze snahy – když se jí zeptal, zda si spolu nevyrazí, souhlasila a ještě ten den se spolu líbali v jejím autě. Od polibků už to ale šlo ráz na ráz. Když druhý den žákovi rodiče nebyli doma, poprvé se spolu vyspali.

Člověk by si možná řekl, že se jednalo o nějakou starší osamělou dámu, která nemá na víc. Čtyřiadvacetiletá Vera, která má ke všemu dítě, ale se svým vzhledem určitě nemá o nápadníky nouzi. Nejvíce šokující však je fakt, že podle policejního zápisu rodiče žáka o vztahu věděli, a dokonce s ním souhlasili. Dovolili mu trávit noci u Very doma a mladý pár se tak mohl pravidelně oddávat sexuálním hrátkám. Učitelka vystupovala jako jeho oficiální přítelkyně nejen před rodiči, ale i dalšími příbuznými, o poměru věděli i ostatní žáci ve třídě.

A tak vztah vzkvétal a rozvíjel se. Po půl roce Vera otěhotněla a z dítěte byli všichni nadšení. Jenže v tu chvíli se o Veru začal zajímat americký úřad na ochranu dětí, a tak šla vyděšená žena na potrat. Na vše se i díky tomu, že vztah před nikým netajili, přišlo, a Vera byla zadržena. Policie prohledala její mobil a nyní je obviněna ze sexuálního zneužívání dětí.

Komentář