Učitelka se na Twitteru pochlubila nahými fotkami. Viděli je nejen žáci a dostala padáka!

Hot News Učila žáky špatné věci

Stále existují lidé, kteří si myslí, že sociální sítě jsou anonymním prostředím, které nemá s jejich reálnými životy nic společného. A ti občas hodně tvrdě narazí…

Nadřízení usoudili, že Carly McKinney (23) není dobrým vzorem pro děti. Zjistili to, když projeli její profil na Twitteru. Zaujaly je především fotky, kde polonahá stojí na hlavě nebo kouří marihuanu.

Carly učila matematiku na střední škole v Auroře v americkém Coloradu. Pokud se vám vybaví zkostnatělý profesor s ukazovátkem ruce a v prošoupaných manžestrákách, Carly taková nebyla. Nejen že nenosila manžestráky, na fotkách na Twitteru nenosila téměř vůbec nic.

Nadřízení se pěkně červenali, když viděli, jak pouze v kalhotkách stojí na hlavě, prsa si zakrývá rukou, je zamotaná v ručníku nebo si fotí tetování nad kalhotkami. Snímek, kde kouří marihuanu, byla poslední kapka. McKinney vyhodili.

Přestože byly fotky naprosto výmluvné, Carly je ještě doplnila komentáři, kterými si zpečetila svůj osud. „Nahá. Mokrá. Zhulená.“ O svých studentech se vyjádřila slovem „jailbait“, což je označení pro někoho, kdo je atraktivní, ale ještě pod zákonem.

Žena se bránila, že účet založily s kamarádkou jako parodii a nevěděla, že si kolegové její fotky posílají. Teď profil zrušila a tvrdí, že drogy nikdy nebrala v prostorách školy. Zastávají se jí i kolegové a studenti a tvrdí, že by neměla být trestaná za to, co dělá ve svém volném čase. Nadřízení jsou ale zatím neoblomní, informoval The Sun.

Komentář