Vyhrál v loterii, procestoval svět a vrátil se k přítelkyni. Pak pohádka skončila

Brit Matt Myles loni plnil titulky médií poté, co vyhrál v loterii milión liber, a okamžitě se rozhodl, že procestuje svět. Po návratu z několikaměsíční cesty se dal dohromady s bývalou přítelkyní, se kterou se rozešel krátce před výhrou. Vypadalo to na idylku, netrvala však dlouho.

508834-gallery1-bx0fy

Výhra obrátila Mylesovi život na ruby. Skončil v rutinní práci v továrně a první letenku si koupil ještě předtím, než mu přišly peníze z loterie na účet. [celá zpráva]

Navštívil celkem 22 zemí a během cesty utratil asi 50 tisíc liber, v přepočtu 1,85 miliónu korun. Když se vrátil zpět do Anglie, vrátil se ke Carle Chamberlainové, se kterou předtím chodil, napsal ve středu web listu The Daily Mail.

Potíže začaly, když si pár ke konci loňského roku vyrazil ven. Po návratu domů totiž Chamberlainová zahlédla na displeji mobilního telefonu svého přítele zprávu, jež rozhodně nebyla pro její oči.

Facebook picture of Carla Chamberlain. A lottery winner's ex-girlfriend grabbed his testicles during an argument, a court was told this week. See NTI story NTILOTTO. Carla Chamberlain, 24, of Rushcott Barn, Sutton St Nicholas, had been in a relationship with Matt Myles for 10 months when the relationship ended just before he scooped Ã1million in the EuroMillions raffle. Hereford Magistrates Court heard the couple decided to "make another go" of their relationship when the millionaire returned from a round-the-world trip after celebrating his April 214 lottery win. But, on Boxing Day last year, trouble flared between the pair following a night out in the city. On returning to Mr Myles' Hereford home in Grenfell Road, St James, Chamberlain saw Mr Myles' phone flash to indicated a Snapchat message from a girl., Image: 258061849, License: Rights-managed, Restrictions: follow us on twitter - @swns browse our website - swns.com email pix@swns.com, Model Release: no, Credit line: Profimedia, SWNS
Carla Chamberlainová

Poslala mu ji jiná žena, což 24letou Britku vytočilo. Svého tehdejšího přítele uhodila do obličeje a poškrábala ho na krku, jak zaznělo tento týden u soudu, kam se případ dostal. Myles se vyrazil uklidnit do baru do města, a když se vrátil zpět, byl rozhodnutý, že vztah ukončí.

Po jeho návratu ale došlo k další hádce, kdy na něj měla Chamberlainová, která je fitness instruktorkou, křičet na ulici. Snažil se ji dostat zpět do domu, ale ona ho chytila za rozkrok a srazila ho na zem. Zamkl se tak v domě a zavolal policii. Mezitím ještě rozzuřená žena rozbila podpatkem okno. U soudu pak vypověděla, že když později seděla venku a plakala, přišel za ní a řekl jí, že po jejich rozchodu se vyspal s desítkami žen.

Soud po vyslechnutí obou stran uznal Chamberlainovou vinnou z dvou případů napadení a ze způsobení škody. Musí zaplatit pokutu celkem 650 liber a také jí byl uložen 12měsíční zákaz přiblížení se k Mylesovi.

Komentář